Obserwatorzy

poniedziałek, 30 maja 2011

Up Girls konturówka do oczu i ust

Dziś krótko i na temat. 
Konturówki kupiłam na allegro. Długo szukałam kolorów i rodzajów kredek po czym postawiłam na niedrogie i o pięknych odcieniach. Niedrogie to mam na myśli, że dałam 1,99zł za 1szt :)

srebrny perłowy - 02
fioletowo-różowy perłowy - 08 (dla mnie liliowa)

Trafiłam na Up Girls, odcienie były intensywne i  wyglądały na rzeczywiście miękkie kredki, do tego w zatyczce mają temperówkę. Konturówki są także dość długie 18cm, czyli na dłużej starczą. Sprzedawca opisywał, że kredka jest wodoodporna, niezwykle miękka i z długą datą ważności.
        O samych kolorach powiem tylko, że szukałam srebrnej i jakiejś różowo fioletowej, liliowej i takie akurat kupiłam. O ile srebrna jest intensywna i wystarczy raz przejechać po powiece i widać kolorek, tak liliowa mnie zawiodła. Na oku prawie nie widoczna i nie poprawia się to nawet po paru machnięciach. Kolory pokazuję na dłoni.
Srebrną przejechałam raz a liliową nawet nie pamiętam ile razy... Ogólnie kredki dość długo trzymają się na oku, nie rozmazują. Są miękkie, wygodnie się nimi maluje. Za taką cenę to warto kupić bez zastanowienia! Temperówka to świetny pomysł, już używałam i idealnie temperują, nie łamią. Dodam, że srebrnej użyłam przy makijażu "srebrne złoto". Zastanawiam się teraz nad kolorem niebieskim i zielono-turkusowym...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz