Obserwatorzy

czwartek, 2 czerwca 2011

Maybelline Moisture Extreme A12, A60 i G132

Dziś tak w skórcie przedstawie jak prezentują się kolorki niektórych szminek z serii Maybelline Moisture Extreme zakupionych jakiś czas temu (post o zakupach). Pokaże jasne kolorki, gdyż ciemne i tak były zarezerwowane dla mamy i ich fotki dodam kiedy indziej.
W takim razie mały show.

 Od lewej: A60 Windsor Rose, A12 Sugar Plum Ice, G132 Nude Blush


A oto jak prezentują się na ustach:

A60 Windsor Rose
  w świetle dziennym
z fleszem ( przepraszam za włos )

A12 Sugar Plum Ice
 w świetle dziennym
z fleszem

G132 Nude Blush
w świetle dziennym
z fleszem

Szminki, jak zapewne zauważyliście, są same w różowych odcieniach. Mam fioła na punkcie różowych i zresztą te najbardziej mi pasują. Jestem w trakcie poszukiwań idealnego różu dla mnie. Idealnej szminki w tym odcieniu. Jeszcze chyba daleka droga przede mną. 
Ale po kolei. Windsor Rose jest dość ciemnym zgaszonym różem jak dla mnie. Będzie chyba na niektóre wyjścia. Sugar Plum Ice jest fantastyczna. Jasna, błyszcząca podkreślająca opaloną buzię. Lubię teraz jej używać bo idealnie współgra z moją opalenizną na buzi. Nude Blush kupiłam bo szminki "nude" są modne. Pełno gwiazd Hollywood je nosi. Na razie nie twierdzę aby ten odcień mi pasował. Taki zwykły, niczym się niewyróżniający. Może bliski mojego koloru ust ale chyba wolałabym jaśniejszy. Na zdjęciach dziennych widać jakby Nude Blush był jaśniejszy od Sugar Plum Ice. Tak nie jest. To właśnie nude jest ciemniejszy. Jakoś tak fotki wyszły.
Szminki ładnie owocowo pachną, dobrze nawilżają i na allegro są super tanie! Warto kupić i poszukać odcienia idealnego dla siebie.

2 komentarze:

  1. poluje na kolor cool watermalon:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie jakby unikaty to już allegro bądź ebay.
    Znajdziesz ciekawe oferty, ja sama tak kupuję :)
    http://allegro.pl/listing.php/search?string=maybelline+d160&category=0&description=1&sg=0

    OdpowiedzUsuń